Vyberte si zo sortimentu

Viac informácii

O našej spoločnosti

predajna

Firma StavIvex je na trhu už viac ako 10 rokov a našou hlavnou podnikateľskou činnosťou je zásobovanie maloobchodných prevádzok a predaj jedinečných zázvorových nápojov.

Informácie

Premium Orange Mandarin 275 ml

Zatiaľ nikto nehodnotil
v tomto jazyku

Blood Orange & Mandarin Pressé – “To najlepšie v pohári” a ‘sobáš v nebi’ by vystihlo ako by sme popísali perfektnú kombináciu Červených Pomarančov a Mandariniek. Zbierané v najvyššej sezóne naše Červené Pomaranče dosahujú ideálneho vyváženia medzi kyslosťou a sladkosťou s podtónmi Malín. 

Dostupnosť:

Tento produkt už nie je dostupný

Kód:

349

Cena s DPH:
1,00 €
(0,83 € bez DPH)

Detailný popis produktu

Zloženie Ani jedna umelá zložka!
Sýtená tri krát filtrovaná voda, koncentrované a celé drvené červené pomaranče, mandarínky a pomarančové šťavy 28% v rozličných pomeroch podľa sily, RAW trstinový cukor, kyselina citrónová, prírodné príchute, kyselina askorbová.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal/kJ) 70 / 297, Karbohydráty: 16.1g, z toho Cukry: 15.9g, Tuky / z toho nasýtené: stopové množstvo, Vláknina: 0.1g, Sodík: 0.004g, Bielkoviny: 0.17g, Po otvorení uchovajte v chladničke & spotrebujte do 3 dní. Bezlepkové a vhodné pre veganov.

Blood Orange & Mandarin Pressé – “To najlepšie v pohári” a ‘sobáš v nebi’ by vystihlo ako by sme popísali perfektnú kombináciu Červených Pomarančov a Mandariniek. Zbierané v najvyššej sezóne naše Červené Pomaranče dosahujú ideálneho vyváženia medzi kyslosťou a sladkosťou s podtónmi Malín. Pridajte k podtónom naše Mandarinky a voilà! Konečne sofistikovaný pomarančový nápoj. Ultra zdravý, toto je skutočná senzácia super-ovocia. Vysoký obsah antokyanu a vitamínu C. Pripite si na svoje zdravie.

Poznámky Degustácie – Lahodné, horko-sladké tóny tejto neskutočnej kombinácie zasiahnu vaše chuťové poháriky a potom Vás nechajú rozlúštiť komplexnosť chutí, ktoré sa Vám odohrávajú v ústach. Dobrý čuch pridá na zvedavosti a zanechá Vás zaujatých a zaručene osviežených. Skúste ho neskaziť alkoholom, ale ak musíte tak pridajte dezertovú lyžičku nášho drinku do pohára Champagne alebo Brut Prosecca.

Podávajte chladené. Opatrne dva krát premiešajte pred nalievaním pre oživenie ingrediencií.


Recenzie produktu

Napíšte recenziu !