Vyberte si zo sortimentu

Viac informácii

O našej spoločnosti

predajna

Firma StavIvex je na trhu už viac ako 10 rokov a našou hlavnou podnikateľskou činnosťou je zásobovanie maloobchodných prevádzok a predaj jedinečných zázvorových nápojov.

Informácie

Premium Lemonade 275 ml

Zatiaľ nikto nehodnotil
v tomto jazyku

Lemonade Pressé – Žiarlivo bránime zdroj výnimočných citrónov použitých v našej limonáde a dokonalú rovnováhu vytvorenú medzi výrazom esenciálnych olejov a chuťou.  Ich intenzívna chuť, bohatá na oleje, s vysokým obsahom vitamínu C, je veľmi cenená a iba vybraných pár šťastlivcov má šancu si siahnuť na tieto nádherné citróny. 

Dostupnosť:

Tento produkt už nie je dostupný

Kód:

348

Cena s DPH:
1,00 €
(0,83 € bez DPH)

Detailný popis produktu

Zloženie Ani jedna umelá zložka!
Sýtená tri krát filtrovaná voda, drvené citróny 20%, RAW trstinový cukor, kyselina citrónová, prírodné príchute, kyselina askorbová.

Nutričné hodnoty (Typické hodnoty na 100ml) Energia (kcal / kJ) 61 / 261, Tuky /z toho nasýtené: stopové množstvo, Vláknina: stopové množstvo, Karbohydráty: 15g, z toho Cukry: 15g, Sodík: 0.2 mg, Bielkoviny: stopové množstvo, Po otvorení uchovajte v chladničke & spotrebujte do 3 dní. Bezlepkové a vhodné pre veganov.

Lemonade Pressé – Žiarlivo bránime zdroj výnimočných citrónov použitých v našej limonáde a dokonalú rovnováhu vytvorenú medzi výrazom esenciálnych olejov a chuťou.  Ich intenzívna chuť, bohatá na oleje, s vysokým obsahom vitamínu C, je veľmi cenená a iba vybraných pár šťastlivcov má šancu si siahnuť na tieto nádherné citróny. Podarilo sa nám dohodnúť ročnú limitovanú dodávku, ktorú využijeme na vytvorenie tejto unikátnej limonády, ktorá je gurmánov zlatý prach.ust. Naši expertní miešači potom vytvoria limonádu hodnú výrazu “Tak dobrá, ako len môže byť”

Poznámky Degustácie – pikantná citrónová vôňa Vás nechá v očakávaní niečoho výnimočného. Váš prvý dúšok je zapamätania hodný. Horko-sladká rovnováha je perfektne vyladená a výsledok je ako nealkoholické, jemne perlivé Limoncello. Jemné sýtenie zabezpečuje pohodlné pitie a čistá, jasná chuť našej pramenitej vody pridáva príjemný pocit na špičku Vašeho jazyku. Pocit v ústach zostáva hodvábny a zanecháva osvieženie. Prebuďte svoje zmysly s touto limonádou, ktorá má ďaleko od bežnej.
Odteraz nebudete schopní uspokojiť svoje chuťové poháriky ničím iným.

Podávajte chladené. Opatrne dva krát premiešajte pred nalievaním pre oživenie ingrediencií.


Recenzie produktu

Napíšte recenziu !